Biblioteca infantil Girona Ajuntament de Girona Biblioteques de Girona Inici Biblioteques infantil

Esteu a: Inici » Racó de les escoles » Relació biblioteca pública i biblioteca escolar

 

Relació biblioteca pública i biblioteca escolar

 

 

 Centre Educatiu

 Biblioteca de referència

 Bibliotecària de referència

 Correu electrònic

Escola Àgora
 Biblioteca Salvador Allende Dolors Madeo
 dmadeo@ajgirona.cat
Escola Annexa - Joan Puigbert
 Biblioteca Carles Rahola
Diana Miguel
 dmiguel@gencat.cat
Escola Balandrau  Biblioteca Antònia Adroher
Sílvia Ferrer
 sferrer@ajgirona.cat
Escola Carme Auguet
 Biblioteca Just M. Casero Maria Pastells
 mpastells@ajgirona.cat
Escola Cassià Costal
 Biblioteca Ernest Lluch
Cati Doval
 cdoval@ajgirona.cat
Escola Domeny
 Biblioteca Antònia Adroher
 Sílvia Ferrer
 sferrer@ajgirona.cat
Escola Dr. Masmitjà
 Biblioteca Carles Rahola
 Diana Miguel
 dmiguel@gencat.cat
Escola Eiximenis
 Biblioteca Carles Rahola
 Sílvia Doval  sdoval@ajgirona.cat
Escola El Bosc de la Pabordia
 Biblioteca Ernest Lluch
 Eva Prats
 eprats@ajgirona.cat
Escola Joan Bruguera
 Biblioteca Carles Rahola
 Sílvia Doval
 sdoval@ajgirona.cat
Escola Josep Dalmau Carles
 Biblioteca Salvador Allende
 Cati Doval
 cdoval@ajgirona.cat
Escola Marta Mata
 Biblioteca Ernest Lluch
 Eva Prats
 eprats@ajgirona.cat
Escola Montjuïc
 Biblioteca Just M. Casero
 Maria Pastells
 mpastells@ajgirona.cat
Escola Pla de Girona
 Biblioteca Carles Rahola
 Diana Miguel
 dmiguel@gencat.cat
Escola Sagrada Família
 Biblioteca Carles Rahola  Maria Pastells
 mpastells@ajgirona.cat
Escola Santa Eugènia
 Biblioteca Salvador Allende
 Dolors Madeo
 dmadeo@ajgirona.cat
Escola Taialà
 Biblioteca Antònia Adroher  Sílvia Ferrer
 sferrer@ajgirona.cat
Escola Verd
 Biblioteca Carles Rahola
 Diana Miguel
 dmiguel@ajgirona.cat
Escola Vila-Roja
 Biblioteca Carles Rahola
 Maria Pastells
 mpastells@ajgirona.cat
CEE Font de l'Abella
 Biblioteca Ernest Lluch
 Lídia Noguerol
 lnoguerol@ajgirona.cat
Institut Carles Rahola
 Biblioteca Antònia Adroher
 Sílvia Doval
 sdoval@ajgirona.cat
Institut Ermessenda
 Biblioteca Ernest Lluch  Lídia Noguerol
 lnoguerol@ajgirona.cat
Institut Jaume Vicens Vives
 Biblioteca Carles Rahola  Diana Miguel  dmiguel@ajgirona.cat
Institut Montilivi
 Biblioteca Ernest Lluch  Montserrat Valentí
 mvalenti@ajgirona.cat
Institut Narcís Xifra
 Biblioteca Just M. Casero
 Maria Pastells  mpastells@ajgirona.cat
Institut Santa Eugènia
 Biblioteca Salvador Allende
 Montserrat Valentí  mvalenti@ajgirona.cat

 

 

 

 

Dibuixos de la Cisa a càrrec d'en Subi